Blog

A co z projektem

Bez projektu nie ruszymy dalej

Zależy nam na tym, aby zamówione przez Ciebie produkty zostały dostarczone jak najszybciej i w jak najkrótszym czasie zaczęły przyciągać Klientów. Zdecydowana większość produktów, które u nas kupisz to nośniki reklamy, na których będzie znajdować się Twoja grafika lub treść. W związku z tym przed ich produkcją należy przygotować odpowiednie pliki graficzne, z których zostaną wydrukowane. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby projekt druku był gotowy maksymalnie do 24h od momentu opłacenia zamówienia. Wykonamy nielimitowane poprawki projektu zgodnie z Twoimi wytycznymi aby mieć pewność, że grafika będzie w 100% spełniać oczekiwania.

Projekt robimy nieodpłatnie po potwierdzeniu zamówienia, otrzymaniu materiałów graficznych niewymagających modyfikacji oraz podaniu danych do faktury. Propozycje wysyłamy w ciągu 24h od otrzymania niezbędnych materiałów i dokładnych wytycznych jak mają być rozmieszczone materiały.

Możesz przygotować plik samodzielnie na naszych szablonach

To wszystko wydłuża czas realizacji zamówienia. Dlatego chcemy abyś mógł przygotować plik do druku samodzielnie na podstawie naszych instrukcji i otrzymać zamówione produkty co najmniej 24h wcześniej. W tym celu stworzyliśmy na naszej stronie osobną zakładkę gdzie dokładnie opisujemy jak powinny być przygotowane pliki oraz udostępniamy gotowe do pracy szablony. Wejdz tutaj i postępuj zgodnie z instrukcją: Jak przygotować projekt

 

Masz pytania?

Chętnie na nie odpowiemy!

 

Pufa reklamowa SAKO

380,00 481,00