kontakt@flagowo.pl +48 792 823 253 +48 792 823 273

Wydłuż żywotność swojej flagi i innych wydruków
12.jpg

Wielokrotnie zadawane nam pytanie przez naszych Klientów dotyczy trwałości flag reklamowych i innych wydruków na poliestrze. Wystarczą wprowadzić w życie dwie zasady, które mają bardzo duży wpływ na ich wygląd i żywotność. Należy jednak pamiętać, że to produkty zużywalne i tak jak ciuchy, które nosimy na co dzień, prędzej czy później ulegną zużyciu. Ich kolor wyblaknie lub się uszkodzą. Stosowanie dwóch poniższych kroków spowoduje, że Twoje flagi reklamowe i wydruki na poliestrze będą dłużej wyglądały na nowe, będą dłużej Ci służyły i pomogą w budowaniu solidnej marki.

Zadbaj o to aby się nie uszkodziły. Najczęstsze powody uszkodzenia flag to kontakt z innym obiektem oraz użytkowanie podczas zbyt silnego wiatru. Zadbaj o odległość od innych obiektów, flagi powinny swobodnie się obracać i powiewać. Przy prędkości wiatru przekraczającej 40km/h flagi należy opuścić do połowy masztu, natomiast po przekroczeniu 60km/h należy je z niego ściągnąć. Jeśli Twoje flagi ulegną uszkodzeniu pomyśl o ich naprawieniu, dzięki czemu uszkodzenie nie będzie się powiększać.

Regularnie czyść flagi i inne wydruki poliestrowe co 2-3 tygodnie. Brud wchłania się w ich włókna i je osłabia. Ku zaskoczeniu wielu można to robić w warunkach domowych używając pralki lub prania ręcznego. Czas w jakim flaga stanie brudna jest różny w zależności od miejsca, w których jest używana. W miejscach gdzie ruch samochodowy jest większy możliwe, że konieczne będzie częstsze czyszczenie. Stosuj do prania detergenty odpowiednie do prania poliestru, pierz w temperaturze do 40 stopni. Unikaj chlorowania. Po wypraniu flagi można odwirować lub od razu powiesić na masztach. Można też je wyprasować stosując odpowiednia temperaturę do poliestru czyli 150-170 stopni. Niektórzy Klienci decydują się na  dwa komplety flag, dzięki czemu regularnie je piorą  nie przerywając reklamowania swojej firmy.

Robimy wszystko aby dostarczyć Ci produkty, które będą reklamować Cię jak najdłużej i jak najlepiej dlatego zalecamy Ci stosowanie powyższych porad. Dodatkowo udzielamy 6 miesięcznej gwarancji na szwy i nadruki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl