Blog

10 lat firmy Flagowo

2024 to rok dziesięciolecia działań firmy Flagowo. W ciągu dekady solidnej pracy i ciągłego rozwoju zdobyliśmy zaufanie klientów, które w najlepszy sposób odzwierciedlają sukcesy naszej pracy. Z okazji okrągłej rocznicy chcielibyśmy wrócić wspomnieniami do kamieni milowych, które ukształtowały naszą firmę.

Kiedyś nazywaliśmy się inaczej

W 2014 roku zrealizowaliśmy nasze plany zakładając firmę. Oczywiście nie rzuciliśmy się z pomysłem na nieznane wody, a własną działalność podjęliśmy po wieloletnim zdobywaniu doświadczenia w dziedzinie marketingu i produkcji materiałów flagowych. Firmę nazwaliśmy Winders z myślą o sprzedaży przede wszystkim flag typu winder, które od samego początku znajdują się w naszej ofercie. Wraz z prężnym rozwojem do naszego katalogu dodawaliśmy coraz to nowe produkty, wychodząc spoza niszowej specjalizacji związanej z samymi winderami. Oferując bardziej zróżnicowane produkty postanowiliśmy zmienić nazwę firmy na Flagowo.

Pierwsze dni

W pierwszych dniach działalności rozpoczęliśmy promocję naszej firmy lokalnie, rozdając ulotki w Bielsku-Białej i okolicach. Naszym pierwszym klientem w grudniu 2014 roku została firma ze Szczyrku zajmująca się serwisem i wypożyczaniem nart, która zakupiła od nas trzy windery, w celu wyraźnego oznakowania swojego punktu.

Kolejne lata

Kolejne lata przyniosły znacznie więcej sukcesów. Zdobyliśmy uznanie klientów, wzmocniliśmy pozycję i rozpoznawalność naszej marki. Do naszej oferty oprócz flag różnego rodzaju dołączyliśmy płotki reklamowe, leżaki, plakaty tekstylne oraz inne produkty, z którymi możesz zapoznać się w naszym internetowym sklepie.

Wprowadziliśmy także produkty dla instytucji państwowych dostarczając im także różnego rodzaju produkty reklamowe związane z flagami. W ubiegłym roku prowadziliśmy kompleksową obsługę dużego eventu sportowego, na którego potrzeby dostarczaliśmy i montowaliśmy rozbudowaną promocyjną infrastrukturę obejmującą dostawę i montaż dmuchanej bramy pneumatycznej oraz balona pneumatycznego. Zaopatrzyliśmy wydarzenie także w reklamowe pufy i windery.

A jak to wygląda dziś

Nasza historia, którą rozpoczęła sprzedaż trzech winderów trwa i stale się rozwija, podobnie jak my sami, ciągle kształtując naszą wiedzę, umiejętności i podążając za trendami – zarówno tymi technologicznymi, jak i designerskimi. Nieprzerwanie towarzyszące nam przez długie lata pracowitość i kreatywność doprowadziły do licznych współprac z dobrze znanymi w Polsce i na całym świecie markami oraz instytucjami, z których jesteśmy bardzo dumni. Minione 10 lat nauczyły nas nierezygnowania w dążeniu do celu oraz spełniania marzeń, a zaangażowanie i determinacja stale odzwierciedlają się w naszej pracy.

Masz pytania?

Chętnie na nie odpowiemy!

 

Pufa reklamowa SAKO

380,00 481,00