Samodzielne przygotowanie projektu do druku 0
4.jpg

Zależy nam na tym, aby zamówione przez Ciebie produkty zostały dostarczone jak najszybciej i w jak najkrótszym czasie zaczęły przyciągać Klientów oraz pomagać w sprzedaży.

Zdecydowana większość produktów, które u nas kupisz to nośniki reklamy na których będzie znajdować się Twoja grafika lub treść. W związku z tym przed ich produkcją należy przygotować odpowiednie pliki graficzne, z których zostaną wydrukowane. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby projekt druku był gotowy maksymalnie do 24h od momentu opłacenia zamówienia. Wykonamy nielimitowane poprawki projektu zgodnie z Twoimi wytycznymi aby mieć pewność, że grafika będzie w 100% spełniać oczekiwania.

To wszystko wydłuża czas realizacji zamówienia. Dlatego chcemy abyś mógł przygotować plik do druku samodzielnie na podstawie naszych instrukcji i otrzymać zamówione produkty co najmniej 24h wcześniej. W tym celu stworzyliśmy na naszej stronie osobną zakładkę gdzie dokładnie opisujemy jak powinny być przygotowane pliki oraz udostępniamy gotowe do pracy szablony: Jak przygotować projekt?

Jeśli masz dodatkowe pytania odnośnie przygotowania projektu zadzwoń do nas +48 792 823 273 lub napisz kontakt@flagowo.pl 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl