kontakt@flagowo.pl +48 792 823 253 +48 792 823 273

Jak możesz oddzielić się od innych i jednocześnie zareklamować swoją markę?
6.jpg

Zachowanie dystansu społecznego i dbanie o bezpieczeństwo stało się w ostatnim czasie sprawą priorytetową. Dlaczego nie zapewnić tego Twoim Klientom i jednocześnie wykorzystać jako możliwość zareklamowania Twojej marki?

Płotki reklamowe to produkt, który spełnia obie funkcje. Pomoże Ci wydzielić przestrzeń i sprawdzi się w czasie dbania o zachowanie odpowiednich odstępów w przestrzeni publicznej. Płotki dodatkowo wykorzystamy do reklamy wizualnej na dużym formacie lub umieszczeniu na nich ważnych informacji.

Dotychczas płotki reklamowe były produkowane z myślą o użytkowaniu na wszelkich wydarzeniach sportowych, eventach, targach, koncertach lub w ogródkach restauracyjnych.

W obecnych czasach niemal każda branża lub firma mogłaby wykorzystać płotki do wydzielenia bezpiecznej strefy, zyskując przy tym dodatkowe miejsce na reklamę. Płotki gwarantują nam szybkie i sprawne oddzielenie konkretnej strefy oraz aż 2 metry przestrzeni reklamowej dla firmy, dla naszego partnera biznesowego lub jako estetyczna przestrzeń z wybraną przez nas grafiką.

Płotki reklamowe wykonane są z lekkiej aluminiowej konstrukcji o stabilnych podstawach z otworami na szpilki. Dodatkowo można użyć dociążenia tekstylnego dostępnego w naszej ofercie. Nośnikiem grafiki jest baner tekstylny w dwóch wariantach gramatury o różnym prześwicie z możliwością nadrukowania dowolnego wzoru. Całość składa się na intuicyjny i prosty w montażu produkt.

Standardowy płotek reklamowy składa się z elementów o maksymalnej długości 100cm, więc z łatwością przewieziesz go samochodem osobowym, a możliwość nieograniczonego łączenia modułów w linii prostej, jak i również w systemie łączonym 0-90° daje pełną swobodę projektowania przestrzeni.

Na płotkach reklamowych umieścimy Twoje logo, grafikę lub dowolny napis. Płotki można stosować w wersji pojedynczej (Płotek reklamowy BASIC baza) i dostawiać do niej kolejne osiągając pożądany rozmiar (Płotek reklamowy BASIC dostawka). Konstrukcja mieści się w torbie transportowej z uchwytem i kieszenią na baner.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl